Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

Napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych

            Firma ARNET dostarcza klientom profesjonalne rozwiązania mające na celu podniesienie ich bezpieczeństwa oraz uproszczenie wykonywania codziennych czynności. Zdecydowaliśmy się na włączenie do naszej oferty napędów do bram, gdyż idealnie wpisują się one w profil naszej działalności. To nowoczesne urządzenia gwarantujące niebywały komfort. Z nimi nie ma konieczności opuszczania pojazdu, aby otworzyć bramę.

             W zakresie automatyki do bram nasza firma proponuje Państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem urządzeń. Wykonujemy także przeglądy i konserwację bram.

U nas można nabyć:Automatyka do bram przesównych i skrzydłowych

  • napęd do garażu;
  • siłowniki do bramy skrzydłowej;
  • napęd do bramy przesuwnej.

Udostępniamy tylko wyroby najlepszej jakości pochodzące od renomowanych producentów takich jak NICE czy FAAC, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewność, że będą wam dobrze służyły przez wiele lat.

           Każdy oferowany przez nas napęd do bram wyróżnia niezawodność w działaniu, atrakcyjna cena oraz wysoka estetyka wyglądu. Spośród szerokiej gamy oferowanych przez nas artykułów bez trudu dobierzecie Państwo taki, który pod względem designu dobrze będzie korespondował ze stylem,
w którym utrzymany jest wasz dom i jego otoczenie.

Przegląd i konserwacja bramy automatycznej

              Aby zamontowana automatyka sprawowała się bez zarzutu, potrzebny jest fachowy serwis. Zapewnia on spokój wynikający z pewności, że wszystkie urządzenia działają prawidłowo, a także umożliwia przedłużenie ich żywotności. Regularnie organizowany przegląd i konserwacja bramy pozwoli utrzymać ją w dobrej kondycji, uniknąć uszkodzeń, których naprawa może być czasochłonna
i kosztowna.

Montaż automatu w bramie przesuwnej firmy FAACARNET jest autoryzowanym serwisem urządzeń takich marek jak NICE czy FAAC. Zapewniamy niezwykle sprawny serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny. W sytuacji, gdy nabyliście Państwo aunapęd do bramy w innym miejscu, bez problemu możecie zamówić u nas jego montaż, zaprogramowanie i uruchomienie. Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem akcesorium, którego nie uwzględniono w pakiecie podstawowym – możemy je dla Państwa sprowadzić. Może to być dodatkowy pilot, radio lub lampa ostrzegawcza.

Można zlecić nam również:

  • poprowadzenie przez posesję kabli zasilających do bramy automatycznej;
  • instalację przy furtce wideodomofonu, domofonu lub elektrozaczepu, aby można było ją zdalnie otwierać przy użyciu tabletów lub smartfonów;
  • podłączenie automatyki bramy do centrali alarmowej a także wideodomofonu czy tez domofonu, dzięki czemu możliwe będzie sterowanie nią za pośrednictwem klawiatury systemu.

 

Zobacz więcej z oferty firmy ARNET:

Zobacz naszą ofertę dla wybranych miast:

Napędy do bramy Grójec
Napędy do bramy Pruszków
Napędy do bramy Piaseczno