Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl


Montaż automatu do bramy przesuwnej

Firma ARNET to rzetelny partner. Posiadamy autoryzację firmy FAAC oraz NICE na sprzedaż, Montaż automatu w bramie przesuwnej firmy NICE w Piaseczniemontaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyrobów ich produkcji. Co oznacza, że klienci, którzy zdecydują się na zakup automatu do bramy przesuwnej/skrzydłowej lub automatu do garażu u nas, mogą mieć pewność, że nabyty przez nich produkt będzie objęty ochroną gwarancyjną.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonała znajomość wszystkich oferowanych przez nas artykułów sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu w pełni profesjonalny serwis automatyki do bram. Dzięki regularnym okresowym przeglądom i konserwacji bramy działają w sposób zgodny z oczekiwaniami ich użytkowników. Napędy, podobnie jak i inne urządzenia, które z założenia mają służyć przez wiele lat, wymagają stałej opieki doświadczonego serwisanta. My możemy ją Państwu zapewnić.

Automaty do bram przeznaczone do użytku prywatnego i komercyjnego

Wśród wszystkich udostępnianych przez naszą firmę produktów znajdują się automaty do bram przesuwnych przydomowych, jak również napędy do bram przemysłowych. Czym one różnią się między sobą? Przede wszystkim mocą silnika. Na prywatnych posesjach brama zwyczajowo wykonuje kilka do kilkunastu cykli w ciągu doby. W przypadku wjazdów montowanych na terenach zajmowanych przez przedsiębiorstwa ich ilość jest znacznie większa. Napęd o zbyt małej mocy eksploatowany tak intensywnie szybko się zepsuje, gdyż nie będzie w stanie wytrzymać tak dużego obciążenia.

Inne parametry, które należy brać pod uwagę podczas wybierania optymalnego automatu do bramy to m.in:

  • ciężar bramy oraz długość jej skrzydła;
  • funkcje centrali.

Sprzedaż, montaż, serwis automatyki do bram – województwo mazowieckie

W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy im obsługę na wielu różnych płaszczyznach. Przed instalacją oceniamy stan techniczny bramy. Weryfikujemy czy działa płynnie, bez najmniejszych oporów. Wszelkie istniejące niedociągnięcia negatywnie odbiją się bowiem na pracy automatyki. Jeśli będzie to konieczne, możemy wykonać drobne poprawki dzięki którym całość będzie działać wzorcowo.

Schemat instalacji do automatyki bram przesuwnychKażdy dotychczas zainstalowany przez nas automat do bramy przesuwnej spełnia wszelkie wymagania użytkujących go osób. Dlatego klienci, którzy postanowili skorzystać z naszych usług w zakresie montażu zestawu do automatycznego sterowania bramą często powracają do nas, aby zlecić nam instalację innych urządzeń, które zwiększą ich bezpieczeństwo - monitoringu, systemu alarmowego, instalacji odgromowej.

Gdybyś jednak zdecydował się na położenie instalacji we własnym zakresie, przedstawiamy także schemat właściwej instalacji do automatyki bram przesuwnych.

 

 

Zobacz więcej z oferty firmy Arnet:
instalacje odgromowe
Domowe systemy alarmowe
Monitoring IP