Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

            Oferujemy montaż oraz zaprogramowanie wysokiej klasy automatów do bram garażowych. Są to wyroby wiodących w branży producentów, znane z dużej trwałości oraz bezawaryjnego działania. Proponujemy na tyle szeroki wybór artykułów, aby każdy klient był w stanie odszukać wśród nich ten, który idealnie wpisze się w jego potrzeby. Automat do garażu należy dobrać nie tylko biorąc pod uwagę parametry takie jak wielkość oraz ciężar bramy, ale również takie czynniki jak częstotliwość czy też tempo jej otwierania.

Montaż automatu do bramy garażowej na terenie Grójca, Warki, oraz pobliskich miejscowości takich jak Tarczyn oraz Pruszków i Piaseczno.

            U nas możecie Państwo zaopatrzyć się w sposób kompleksowy. Nabyty napęd firmy NICE czy tez FAAC uzupełnicie o różnorodne akcesoria, aby do montażu przystąpić z pełnym zestawem składającym się z wszelkich potrzebnych części.

Dobieramy właściwy automat do bramy.

            Na sprawność pracy bramy przekłada się nie tylko jakość zastosowanych urządzeń, ale także należyte ich dopasowanie oraz prawidłowa instalacja. Tylko wówczas będzie spełniała ona postawione przed nią zadania. Dlatego firma ARNET służy rzeczową poradą. Możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie w doborze nie tylko odpowiednich automatów do garażu, ale również automatów do bramy skrzydłowej oraz przesuwnej. Na życzenie klientów wykonujemy przeglądy i konserwację bram.

            Do wzrostu kosztów związanych z zainstalowaniem automatyki do bramy garażowej przyczynia się obecność takich elementów jak: ocieplony i zbyt wysoki sufit, przeszkody utrudniające dostęp do niego (belki, rury) oraz brak instalacji zasilającej w miejscu przyłożenia głowicy. Mogą to być także utrudnienia w obrębie nadproża (rury, przewody) lub jego zupełny brak. Na finalną wycenę mają również wpływ usługi dodatkowe, na przykład obsługa rygli bramy za pośrednictwem automatu do garażu oraz ręczne zwalnianie blokady od zewnątrz.

Rzetelny, nieinwazyjny montaż w przystępnej cenie na terenie woj. Mazowieckiego.

            Wykonujemy profesjonalny montaż automatyki bram włącznie z koniecznymi do przeprowadzenia przeróbkami adaptacyjnymi. Wszelkie drobne prace zostaną zrealizowane w ramach uprzednio ustalonego kosztorysu.

Schemat instalacji do automatyki bram garażowych.Każdorazowo przed przystąpieniem do realizacji zlecenia umawiamy się z klientem na wizję lokalną w celu oszacowania rozmiaru prac koniecznych do wykonania. Po podjęciu uzgodnień dotyczących instalowanych urządzeń, możemy sporządzić ostateczną kalkulację.

Montaż automatów do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych wykonujemy na terenie Grójca, Piaseczna, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz wielu innych miast na terenie województwa mazowieckiego.

 

 

 

 

Zobacz więcej z naszej oferty: