Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

Przegląd okresowy bramy automatycznej

           Automatyka do bram służy nie tylko zwiększeniu wygody ich użytkowania, ale również podnosi poziom bezpieczeństwa w domu. Uniemożliwia swobodne wejście na posesję osobom do tego nieuprawnionym, tym samym chroni mienie znajdujące się w mieszkaniu oraz wszystkich domowników. Dlatego nie wolno dopuścić do powstania choćby niewielkich uchybień w dzianiu bramy, tym bardziej poważnych awarii.Przegląd automatu bramy przesuwnej NICE w Warce

Firma ARNET oferuje profesjonalny serwis:

- automatów do bram przesuwnych i skrzydłowych;

- automatów do garażu.

 

Okresowy przegląd i konserwacja bramy

            Wiele osób ma tendencję do lekceważenia roli systematycznych przeglądów i konserwacji bramy. Wychodząc z założenia
„Jeśli działa ona w sposób prawidłowy, po co korzystać ze wsparcia technika?” Tymczasem w toku bieżącej eksploatacji oraz działania czynników atmosferycznych, części wchodzące w skład zestawu do automatycznego sterowania bramą w sposób naturalny ulegają zużyciu. Dlatego każda z nich musi być poddawana regularnej kontroli. W sytuacji, gdy jeden z komponentów szwankuje lub uległ zniszczeniu - można go na bieżąco wymienić, odpowiednio zabezpieczyć. Wówczas ryzyko powstania poważnych uszkodzeń jest minimalne.
To okoliczności przed którymi warto się ustrzec, gdyż naprawa automatu do bramy może być dosyć kosztowna. Poza tym wyłącza bramę z użytku, czasem nawet na dłuższy okres co jest kłopotliwe dla jej użytkowników.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na najwyższym poziomie

           Nasza firma to zespół doświadczonych, bardzo kompetentnych techników, którzy trafnie zdiagnozują przyczynę nieprawidłowości w funkcjonowaniu automatu do bramy i szybko naprawią zaistniałą usterkę, dzięki czemu zaraz po ich interwencji można będzie można na powrót cieszyć się pełną jej funkcjonalnością.

przegląd faac grójecPodczas serwisu dokładnie sprawdzamy stan:

  • połączeń;
  • uszczelnienia mechanizmów oraz obudowy centrali;
  • instalacji elektrycznej (sygnałowej i zasilającej);
  • zawiasów lub układu jezdnego bramy.

W ramach oferowanej usługi przeglądu i konserwacji bramy proponujemy także:

  • wymianę żarówek i bezpieczników;
  • sprawdzenie czy nie pojawiła się korozja;
  • kontrolę działania oraz ustawienia automatyki bramy.

        Serwis urządzeń prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego. Jednakże nasza firma mocno stawia na rozwój. Nieustannie wzbogacamy ofertę o nowe usługi i sukcesywnie powiększamy obszar naszego działania. Dzięki temu z naszych profesjonalnych usług mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Grójca, Żyrardowa, Piaseczna, Grodziska Mazowieckiego i okolicznych miast, ale również osoby zamieszkujące bardziej odległe zakątki kraju.