Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

arnet
Kategoria:

Monitoring domu jest jednym z najlepszych sposobów na skuteczną ochronę mienia. Montaż monitoringu w Piasecznie z podglądem na telefonJego obecność znacząco zwiększa poczucie bezpieczeństwa dobytku, zwłaszcza w czasie nieobecności domowników. Do kluczowych elementów monitoringu należą kamery, które powinny być odpowiednio dopasowane do specyfiki systemu. Poszczególne rozwiązania różnią się zarówno jakością oraz ceną, jak i parametrami technicznymi.

Zastosowanie kamer do monitoringu domu

Nowoczesny monitoring domu to rozbudowany system, który zapewnia podgląd nieruchomości z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

arnet
Kategoria:

Zastada działania systemu alarmowego SatelDecydując się na inwestycję w system alarmowy, należy szczególną uwagę zwrócić na jego prawidłowy dobór oraz profesjonalny montaż. Niewłaściwie zainstalowane układy alarmowe same w sobie nie stwarzają poważnego zagrożenia dla użytkowników. Takie systemy są jednak bardziej narażone na awarie, a także dają jedynie złudne poczucie bezpieczeństwa.

 


Zasada działania systemu alarmowego

Za nadzór nad systemem alarmowym odpowiada centrala alarmowa, która zarządza wszystkimi elementami zabezpieczającymi - sygnalizatorami, kontrolerami, czujnikami, kamerami oraz okablowaniem.

ARNET
Kategoria:

alarmy grojecKrótka relacja z montażu systemu alarmowego, automatu do bramy przesuwnej oraz wideodomofonu dla naszego Klienta w Warszawie.
Całość została zintegrowana z systemem alarmowym, dzięki czemu inwestor z poziomu manipulatorów posiada możliwość:
- uzbroić/rozbroić system alarmowy,
- otworzyć bramę wjazdowa na posesję,
- otworzyć furtkę na posesję.

 

 

ARNET
Kategoria:

            Bezpieczeństwo urządzeń BCS, czyli sprzętu do monitoringu wizyjnego oraz telewizji przemysłowej, stanowi Bezpieczeństwo urządzeń BCSbardzo istotną kwestię. Od prawidłowego funkcjonowania rejestratorów czy kamer sieciowych zależy bowiem skuteczna ochrona mienia i ludzi. Należy mieć na uwadze, że każde urządzenie podłączone do internetu, w tym również typu BCS, jest narażone na ataki hakerów. Jak się przed nimi ustrzec? Poniżej przedstawiamy zasady, których przestrzeganie znacząco ogranicza ryzyko wystąpienia ataku.

Zmiana hasła w rejestratorze

            Głównym działaniem pozwalającym zabezpieczyć sprzęt i powstrzymać ataki na urządzenia BCS, jest zmiana haseł użytkowników. Należy zmienić hasło domyślne i ustawić silne, skomplikowane hasło, najlepiej składające się zarówno z dużych i małych liter, jak i cyfr oraz znaków specjalnych.

ARNET
Kategoria:

Montaż systemów alarmowych Satel na terenia Grójca, Warki i Piaseczna        Wysokiej jakości alarmy domowe to w obecnych czasach jeden z najpewniejszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa w domu. Coraz częściej na alarmy decydują się nie tylko właściciele nowoczesnych domów jednorodzinnych i mieszkań, ale również starszych bloków, budynków i sklepów. Systemy alarmowe posiadają wiele zalet. Poniżej wymieniamy najważniejsze z nich.

          Po pierwsze: bezpieczeństwo

         Podstawową cechą, jaką powinien wyróżniać się system alarmowy, jest rzecz jasna zapewnienie bezpieczeństwa poprzez sygnalizację nieuprawnionego wejścia do biura, magazynu, domu czy mieszkania. To jednak nie wszystkie zalety alarmów domowych. Urządzenia mogą też ostrzegać domowników o nawet niewielkim przekroczeniu dopuszczalnych norm stężenia czadu i gazu, a w przypadku wykrycia zagrożenia, alarmują o zaistniałej sytuacji. Nowoczesne systemy mogą nawet w takim przypadku uruchomić wentylację w danym pomieszczeniu.