Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

          Firma ARNET oferuje klientom najlepsze instalacje odgromowe dostępne na rynku. LPS France Paraton@irProponujemy naszym klientom produkty LPS France.

          Firma posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia, a przy tym ciągle modernizuje i bada swoje systemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepszy dostępny produkt na rynku europejskim. Doświadczenie w pracy z tymi syatemami, pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

          Instalacja, jaką oferujemy naszym klientom – ELLIPS bądź Paraton@ir stosowana jest we Francji  od 1995 roku i jest ciągle udoskonalana. Począwszy od 2011 roku, system uzyskał odpowiednie certyfikaty, na których mocy może być instalowany na terenie całej UE. Trzeba podkreślić, że systemy tego typu są najskuteczniejsze na rynku i zapewnia odpowiednie zabezpieczenie dla domów prywatnych, obiektów wieko powierzchniowych, punktów użyteczności publicznej oraz firm. My natomiast proponujemy systemy ELLIPS oraz Paraton@ir mieszkańcom Warszawy, Piaseczna, Grójca, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i pozostałym mieszkańcom i firmom z województwa mazowieckiego.

 

Zewnętrzne ochrona odgromowa

 

Głowica wraz z licznikiem wyładowań   System, jaki oferujemy naszym klientom, może być skutecznie stosowany wraz z tradycyjnymi, montowanymi do tej pory. Jego dużą zaletą jest brak konieczności zewnętrznego zasilania. Głowica instalacji jest narzędziem niezwykle wyjątkowym, posiada bowiem więcej niż jedno aktywne ostrze odgromowe. Na głowicy może zostać umieszczone max 4 ostrza aktywne. Chcąc zakupić systemy trzeba pamiętać o tym, że instalacja powinna zabezpieczać nie tylko szczyt dachu, ale całą jego konstrukcję, powinna łączyć wszystkie elementy znajdujące się na dachu.

Dysponujemy szerokim asortymentem osprzętu odgromowego.  Projektujemy systemy dla każdego obiektu indywidualnie, zapewniając bezpieczeństwo w późniejszym użytkowaniu.

          Instalacja odgromowa, jaką montujemy na zlecenie naszych klientów, jest najprostszą i najbardziej estetyczną tego typu konstrukcją. Do tego jest on niezwykle skuteczny. Montowane przez nas systemy spełniają normy EN PN 62305, dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę odgromową.

          Tego typu instalacja jest wykorzystywana w ponad 50 krajach w Europie. Jest ona także montowana w Ameryce, Afryce oraz w Azji gdzie spełnia wszelkie wymagania ochrony przeciw burzowej w sektorze budowlanym i przemysłowym.

 

Instalacje wykonujemy głównie na terenie Grójca, Piaseczna, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Warszawy a także na terenie całej Polski.

Zobacz więcej z oferty firmy Arnet:
monitoring
alarmy i systemy alarmowe