Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

Cennik montażu monitoringuGrójec, Żyrardów, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki

 

Ceny za oferowany montaż monitoringu w Żyrardowie i innych obsługiwanych przez nas miastach na terenie województwa mazowieckiego ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Ich wysokość uzależniona jest przede wszystkim od:

- budynku lub posesji, która ma być objęta dozorem kamer;

- klasy urządzeń oraz materiałów składających się na system monitoringu;

- wielkości i zasięgu wykonanej instalacji;

Dlatego szczegółową kalkulację cenową sporządzamy po przeprowadzeniu wizji lokalnej i podjęciu ustaleń z klientem dotyczących wyżej wspomnianych zagadnień.

Rozsądny wybór stanowi zaawansowany technologicznie sprzęt, pochodzący od wiodących na rynku producentów. Jest funkcjonalny i niezawodny. Oferuje więcej możliwości, dobrze współpracuje z innymi urządzeniami składającymi się na zestaw telewizji przemysłowej. Wiele osób próbuje zminimalizować koszty decydując się na akcesoria z niższej półki cenowej oraz samodzielny montaż. To pozorna oszczędność, gdyż takie zabiegi na ogół negatywnie odbijają się na sprawności działania monitoringu.

Skorzystanie z usług firmy ARNET to: bezpłatna wizja lokalna, rzeczowe doradztwo, fachowy montaż, konfiguracja urządzeń i sprawny serwis gwarancyjny. Każdy dotychczas zainstalowany przez nas monitoring w Grodzisku Mazowieckim i okolicznych miastach działa bez zarzutu.

Realizując zamówienia staramy się wyjść naprzeciw potrzebom klientów, dlatego proponujemy takie instalacje, które wpiszą się w ich potrzeby, także pod względem cenowym.

Przy większych zamówieniach oraz stałej współpracy przewidujemy korzystne rabaty cenowe.

 

Uwagi dotyczące naszej pracy:

  • za wszystkie prace wykonywane w dni robocze po godz. 22.00 oraz soboty, doliczamy równowartość 100% ceny (wyjątek stanowią prace rozpoczęte o godz. 16.00, które uległy przedłużeniu do godziny 22.00 na skutek zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności);
  • za wszystkie prace wykonywane w niedziele doliczamy równowartość 100% ceny;

W celu uzyskania całościowej wyceny usługi montażu monitoringu w Piasecznie, Grójcu, Grodzisku Mazowieckim i Żyrardowie, zapraszamy do kontaktu.

 Poniżej znajdują się do pobrania aktualne cenniki kamer, rejestratorów, dysków i innego osprzętu niezbędnego do wykonania monitoringu

Cennik BCS System HD-CVI+ANALOG

Cennik BCS Point - System analogowy

Cennik BCS System IP

Cennik BCS Point - System IP

Cennik Dahua Technology HD-CVI+ANALOG

Cennik Hikvision CCTV

Cennik Samsung Profi CCTV