Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

Jak na profesjonalistów przystało dbamy o wszechstronność oraz ciągłość świadczonych przez nas usług. Służymy poradą przy wyborze optymalnego sprzętu, wykonujemy projekty systemów oraz przeprowadzamy ich montaż. Aby nasza oferta była kompletna oferujemy również wsparcie techniczne na etapie związanym z użytkowaniem zainstalowanych urządzeń.

Wsparcie techniczne przez telefon

Z doświadczenia wiemy, że zdarzają się sytuacje awaryjne, w których pomoc techników nie jest konieczna, gdyż klient jest w stanie samodzielnie rozwiązać problem. Wystarczy fachowa porada dotycząca obsługi lub konfiguracji sprzętu.

W tym celu uruchomiliśmy usługę pomocy technicznej przez telefon. Podczas rozmowy z klientem staramy się rozpoznać przyczynę nieprawidłowego działania urządzenia oraz udzielamy konkretnych wskazówek, które pomogą w przywróceniu jego sprawności. To rozwiązanie, które wprowadziliśmy
z myślą o wygodzie klientów, gdyż pozwala im na własnoręczne usunięcie usterki, bez konieczności oczekiwania na przyjazd serwisu.

Obsługa serwisowa – gwarancyjna i pogwarancyjna

Zainstalowane systemy pomimo zachowania należytej staranności podczas doboru oraz montażu urządzeń czasem ulegają awariom. Wiemy, że tylko w pełni sprawny system jest skuteczny
w działaniu, dlatego dokładamy starań, aby świadczony przez nas serwis była najwyższej jakości. Bezzwłocznie reagujemy na każde zgłoszenie, sprawnie diagnozujemy problem oraz przeprowadzamy naprawę tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Instalowane przez nas systemy są objęte 24 a nie rzadko nawet 36 miesięczną gwarancją. Na przestrzeni tego okresu naprawy usterek dokonujemy nieodpłatnie. Po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania z naszego serwisu pogwarancyjnego, w ramach którego rozwiążemy każdy sygnalizowany problem. Przed przystąpieniem do naprawy udzielamy klientowi rzetelnych informacji na temat przyczyn wadliwego działania sprzętu, jak również kosztów, które będzie musiał ponieść w związku z ich usunięciem. Kładziemy duży nacisk na transparentność oraz solidność podczas wykonywania wszelkiego rodzaju napraw.

Przegląd i konserwacja systemu

Niewłaściwa praca systemu często jest konsekwencją osadzania się kurzu lub pyłu na elementach instalacji (np. na czujkach). Czasem klienci zapominają, że ich system składa się z części, które podlegają zużyciu. Zamiast wymienić baterię zgłaszają awarię i wzywają serwis. Aby mieć pewność, że system będzie działał bez zarzutu, niezbędne jest systematyczne wykonywanie okresowych przeglądów oraz konserwacji, podczas których zostanie przeprowadzona kontrola stanu każdego
z jego komponentów.

Oferujemy możliwość podpisania z nami umowy na świadczenie usług konserwacyjnych. To opcja, która zwalania klientów z konieczności pamiętania o potrzebie wykonania przeglądu. To my będziemy pilnować terminów, aby serwis był prowadzony systematycznie. Klienci, którzy preferują doraźne działania także mogą skorzystać z naszych usług, gdyż przegląd oraz konserwację urządzeń świadczymy również jednorazowo, na życzenie klienta. 

Więcej informacji znajdziesz w kategorii monitoring.