Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

Hikvision - Montaz instalacja i konserwacja na terenie GrójcaW ofercie naszej firmy znajduje się również profesjonalny montaż, konserwacja, a także naprawa telewizji przemysłowej CCCTV IP (monitoringu). Naszą flagową marką, którą proponujemy jest Hikvision, która oferuje produkty najwyższej jakości. Poszczególne komponenty i surowe normy kontroli jakości nadzorowane przez inżynierów marki, gwarantują doskonałą jakość obrazu i wykonania całego osprzętu kamer.

Rejon miast takich jak Grójec, Tarczyn, Warka, Chynów, Białobrzegi, Piaseczno oraz Warszawa to obszar naszych działań, co zapewnia kompleksowe usługi i ekspresowy dojazd techników, zarówno podczas czynności takich jak instalacja czy niezbędna modernizacja i doraźne naprawy.

Ciekawą innowacją jest najnowsza kompresja H.265, która zwiększy pojemność dysku nawet o 50% - w porównaniu do przestrzeni zajmowanej w dotychczas stosowanej kompresji H.264. Jest to również znaczne obniżenie zajętości pasma kamer, a przy tym obraz osiągnie zwiększoną znacznie rozdzielczość, a co za tym idzie, zyska na szczegółowości i dokładności.

Nowa kompresja to tylko początek pozytywnych zmian w monitoringu Hikvision jakie staramy się na bieżąco wprowadzać także w naszej firmie ARNET . W naszej ofercie telewizji przemysłowej pojawią się bowiem, również nowe linie kamer marki, o zwiększonej rozdzielczości od 3MP przez 4MP, a nawet po 5MP.

W naszej rozwijającej się ofercie, proponujemy również nowoczesne rejestratory jak i kamery czterosystemowe tj. CVBS, HD-CVI, HD-TVI, AHD 1080P i wyższych, które zostały wykonane na komponentach Sony. Ich zaletą jest obraz o wysokiej jakości, nawet przy minimalnym doświetleniu monitorowanego obszaru.

W ofercie nie zapominamy także o bardziej wymagających klientach, dla których proponujemy najnowsze modele, wysokiej jakości kamer szybkoobrotowych PTZ czy kamery ukryte.


 

Więcej informacji znajdziesz w kategorii monitoring.

 

Montujemy kamery na terenie następujących miast:

montaż kamer Piaseczno
montaż kamer Grójec
montaż kamer Pruszków