Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

Systemy alarmowe gwarantują spokój oraz bezpieczeństwo

Firma ARNET traktuje zagadnienia bezpieczeństwa w sposób nowoczesny i kompleksowy. Śledzimy światowe rynki w poszukiwaniu innowacyjnych oraz efektywnych rozwiązań, które będą służyły ochronie naszych klientów przed wszelkimi zagrożeniami. Projektowanie oraz instalacja systemów alarmowych to świadczona przez nas usługa, która cieszy się największym uznaniem. Klienci bardzo sobie chwalą nasze systemy alarmowe działające w Grójcu, Żyrardowie i Piasecznie, gdyż z nimi nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich im osób.

Najlepsze systemy alarmowe w regionie

Od wielu lat z powodzeniem podłączamy systemy alarmowe w różnych obiektach na terenie województwa mazowieckiego. Alarmy najczęściej montujemy w takich miejscach jak Grójec, Piaseczno Zarządzanie za pośrednictwem telefonów i tabletówczy Żyrardów. Liczba zadowolonych klientów korzystających z naszych instalacji wciąż rośnie a my jesteśmy dumni, że nasze systemy alarmowe ochraniają tak wiele budynków. Powoli wysuwamy się na pozycję lidera regionu w branży zabezpieczeń elektronicznych, co motywuje nas do podejmowania jeszcze większego wysiłku, aby nasza oferta była coraz bardziej atrakcyjna oraz konkurencyjna.

W asortymencie posiadamy systemy alarmowe oraz akcesoria, które cechuje wysoka jakość, nowoczesność, funkcjonalność oraz prostota obsługi. Instalowane przez nas systemy alarmowe mogą być monitorowane przez upoważnioną do tego agencję ochrony, ale dają również możliwość zdalnej kontroli i obsługi przez internet lub telefon komórkowy. Oferują funkcję wysyłania wiadomości SMS informujących o alarmie lub innym zdarzeniu.

Szeroka oferta montażu systemów alarmowych

Alarmy Żyrardów - oferowana przez nas usługa montażu systemów alarmowych ma charakter kompleksowy. Szkolenie z obsługi systemu alarmowego SatelSkłada się na nią wykonanie projektu całego systemu, zakup i dostarczenie odpowiedniego sprzętu, instalacja zabezpieczeń oraz szkolenie z ich obsługi. Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym oraz okresowymi przeglądami technicznymi podłączonych już systemów alarmowych.

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta przeprowadzamy analizę zagrożeń, która pozwala na wskazanie słabych punktów oraz oszacowanie ryzyka dla danego obiektu. Posiadając tego typu dane możemy stworzyć projekt systemy alarmowe Piaseczno, który wzmocni newralgiczne miejsca oraz zabezpieczy budynek przed każdym zagrożeniem. Po wykonaniu analizy możliwe jest również sporządzenie kalkulacji wszystkich kosztów związanych z montażem systemu alarmowego. Projekt oraz wycenę wykonujemy nieodpłatnie.

Nie zatrudniamy podwykonawców do podłączania systemu alarmowego, gdyż chcemy mieć kontrolę nad całością przebiegu procesu instalacji. Dzięki temu mamy pewność, że jest to niezawodny system alarmowy, wykonany ze wszelką starannością, która gwarantuje, że będzie dobrze służył przez wiele lat. Podczas montażu systemów alarmowych dbamy o przestrzeganie wszelkich norm, jak również o to, aby zastosowane urządzenia pochodziły od sprawdzonych producentów (SATEL, INIM), były najlepsze w swojej klasie oraz posiadały wymagane atesty i homologacje.

Mnogość możliwości w zakresie instalacji systemów alarmowych

Montujemy systemy alarmowe w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, urzędach oraz szkołach. Z naszych usług chętnie korzystają przedsiębiorcy, gdyż system alarmowy równie dobrze sprawdza się jako zabezpieczenie biura, sklepu, zakładu produkcyjnego czy magazynu.

Schemat bezprzewodowego systemu alarmowegoInstalację zwykłych systemów alarmowych wymagających poprowadzenia przewodów, radzimy zaplanować już na etapie tworzenia projektu budynku. Montaż alarmów w obiektach znajdujących się w stanie surowym lub podczas generalnego remontu stwarza możliwość ukrycia kabli pod tynkiem.

System alarmowy bezprzewodowy to rozwiązanie, które nie wymusza konieczności chowania kabli pod elewacją, dlatego chętnie decydują się na nie klienci, którzy nie planują gruntownego remontu
w najbliższym czasie. Sprawdza się również w sytuacji, gdy montaż instalacji przewodowej jest szczególnie trudny, a przez to kosztowny.

Odpowiednio dobrany system alarmowy

System sygnalizacji włamania i napadu powszechnie nazywany alarmy Piaseczno, to cały zestaw urządzeń, takich jak: centrala alarmowa, czujniki i detektory, sygnalizatory oraz manipulatory. Jego działanie polega na wykrywaniu i alarmowaniu - wejścia, próby przedostania się do środka, bądź obecności osoby nieuprawnionej we wnętrzu budynku zabezpieczonego systemem alarmowym.

Zainstalowane czujniki warunkują skuteczność oraz czułość działania systemu alarmowego. W naszej ofercie dostępne są czujki ruchu, dualne, magnetyczne, udarowe (wstrząsowe) oraz stłuczenia szyby. Parametry zastosowanych czujek alarmowych wybiera się w oparciu o rozkład i charakter pomieszczeń, wartość znajdującego się w nich mienia, stopień istniejącego ryzyka oraz kwotę, którą klient planuje przeznaczyć na podłączenie alarmu.

Bardziej przezornym klientom polecamy montaż systemu alarmowego, który będzie chronił dom oraz jego mieszkańców także przed pożarem, zaczadzeniem, zalaniem oraz gazem usypiającym, którym czasem wspomagają się włamywacze.

Profesjonalny system alarmowy w korzystnej cenie

Tym, co przesądza o naszym sukcesie jest indywidualne podejście do klienta. Każdorazowo projektując system alarmowy pamiętamy, że każdy obiekt ma swoją specyfikę, a każdy klient inne potrzeby. Dlatego montowane przez nas systemy alarmowe cieszą się tak dobrą renomą. Są umiejętnie przemyślane oraz solidnie wykonane. Prezentują najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Nasze systemy alarmowe w Grójcu, Piasecznie oraz Żyrardowie działają bez zarzutu, a to najlepsza rekomendacja jaką możecie Państwo uzyskać. 

Zobacz więcej z oferty firmy Arnet:
monitoring
instalacje odgromowe

Więcej informacji znajdziesz w kategorii alarmy oraz na podstronach:
systemy alarmowe Grójec
alarmy Piaseczno
alarmy Pruszków