Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

SSWiN – System Sygnalizacji Włamań i Napadu.


          Wybranie odpowiedniego systemu alarmowego do domu jest bardzo ważną decyzją. Naszym klientom polecamy systemy alarmowe, które od wielu lat montujemy w Warszawie i Piasecznie. Polecamy montaż centrali alarmowej łącznie z czujkami ruchu już na etapie budowy nowego obiektu bądź też remontu istniejącego.

          Najlepszym momentem na decyzję dotyczącą zamontowania Zabezpiecz swój dom i rodzinę. systemu alarmowego jest już etap projektowania budynku lub jego gruntownego remontu. Naszym klientom polecamy montaż zarówno kamer do monitoringu obiektu, jak i systemu alarmowego właśnie na tym etapie. Daje to możliwość zamaskowania kabli pod elewacją. Jeżeli nasi klienci decydują się jednak na montaż systemów alarmowych w późniejszym czasie, zdecydowanie polecamy system bezprzewodowy. Nasi technicy skutecznie zamontują system alarmowy na terenie Grójca, Piaseczna i okolic Warszawy.

          Ochronę antywłamaniową najlepiej rozpocząć poprzez wybranie odpowiednich drzwi wejściowych. Szczególnie jeżeli dom umiejscowiony jest na terenach znajdujących się na uboczu bądź też drzwi wejściowe nie są widoczne od strony ulicy. Słabe drzwi wejściowe, brak systemu antywłamaniowego i niewidoczne z ulicy drzwi są idealnym celem dla włamywaczy.
Naszym klientom doradzamy, aby w takich sytuacjach montować czujniki ruchu oraz otwarcia okien, które będą nas informowały o ich sforsowaniu. Warto umiejscowić część instalacji antywłamaniowej w widocznym miejscu – skutecznie zniechęci to potencjalnych złodziei przed włamaniem. Również informacja na ogrodzeniu lub domu, świadcząca o zamontowanych systemach antywłamaniowych sprawi, że będziemy mogli czuć się zdecydowanie pewniejsi siebie.

          Naszym klientom polecamy montaż niezwykle skutecznego systemu antywłamaniowego który skutecznie wykrywa oraz sygnalizuje próbę włamania, wejście i obecność osoby, której w danym pomieszczeniu nie powinno być. Przepisy w naszym kraju nie określają dokładnie, jaki stopień zabezpieczeń powinien być stosowany w domu jednorodzinnym.
Stosujemy się jednak do rozporządzenia jakie wydało MSWiA i montujemy urządzenia o drugim i trzeci stopieniu zabezpieczeń (GRADE 2, GRADE 3).

zestaw satelSystemy alarmowe, jaki montujemy na terenie Chynowa, Piaseczna, Tarczyn, Grójca i okolicach, składa się z kilkudziesięciu elementów. W jego skład wchodzi centrala alarmowa, czujniki, detektory, sygnalizatory oraz manipulatory, które są połączone w jeden obwód. Przewody łączące system w jeden obwód przechodzą przez każde pomieszczenie w domu. Dlatego remont jest idealnym momentem na montaż systemu – można dzięki temu schować kable pod tynkiem.
W przypadku kiedy nasi klienci w późniejszym czasie decydują się na zamontowanie systemu, polecamy systemy bezprzewodowe. Dzięki temu można uniknąć zbędnego niszczenia ścian i braku pomysłu na ukrycie kabli. System bezprzewodowy działa w oparciu o baterie lub akumulatory. Normy, jakie nałożone są na tego typu rozwiązanie, mówią o przynajmniej rocznej żywotności zasilania. Nasi klienci mają pewność, że stosujemy najlepsze rozwiązania, a bateria starcza nawet na kilka lat użytkowania.

 

 

 

Więcej informacji znajdziesz w kategorii Alarmy.