Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

Telewizja przemysłowa to rozwiązanie zwiększające poczucie bezpieczeństwa

Misją firmy ARNET jest dbanie o bezpieczeństwo. Sukcesywnie wzbogacamyTelewizja przemysłowa naszą ofertę o nowe usługi, gdyż zagrożeń nieustannie przybywa, a my chcemy pomagać naszym klientom w uchronieniu się przed nimi. Montaż kamer, rejestratorów obrazu to obszar naszej działalności, na który położyliśmy szczególny nacisk i w obrębie którego rozwijamy się najprężniej. Pierwsze kroki na tym polu stawialiśmy w 2010 roku. W ciągu tych kliku lat zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie objąć monitoringiem każdy obiekt oraz posesję.

Montaż monitoringu we wszelkiego rodzaju obiektach

Siedziba firmy mieści się w Grójcu, ale pragnąc wyjść naprzeciw naszym klientom rozszerzyliśmy obszar działalności na znaczną część województwa mazowieckiego. Dlatego instalujemy kamery w Grójcu, Żyrardowie ale bez problemu przeprowadzamy montaż również w takich miejscach jak Tarczyn, Piaseczno, Żyrardów czy Grodzisk Mazowiecki.

Tworzymy systemy zabezpieczeń elektronicznych dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Wykonujemy montaż w domach, budynkach biurowych i przemysłowych, sklepach, urzędach oraz szkołach. To coraz powszechniej stosowane rozwiązanie, gdyż pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa nie tylko ludzi, ale i mienia. Telewizja przemysłowa działa prewencyjnie - zmniejsza ryzyko kradzieży, włamań, aktów wandalizmu.

Profesjonalna telewizja przemysłowa dopasowana do preferencji klienta

Charakter obiektu, potrzeby jego użytkowników oraz budżet jakim dysponuje klient to czynniki, które bierzemy pod uwagę Producenci Systemów Telewizji Przemysłowej -Sony, Bosch, Hikvision, BCSprzystępując do projektowania systemu monitoringu. Podczas montażu wykorzystujemy urządzenia znanych marek (Sony, Samsung, Sanyo, GeoVision, Panasonic, HQVision, Provision, Hikvision, LC Security, BCS), gdyż przesądzają one o bezawaryjnym oraz efektywnym działaniu systemu. Dokładamy starań, aby instalowana przez nas telewizja przemysłowa spełniała najwyższe standardy jakości, a przy tym miała rozsądną cenę.

W naszej ofercie znajdują się kamery analogowe (analogowe HD), które zadowolą zwolenników tradycyjnych rozwiązań oraz kamery IP o wysokiej rozdzielczości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy kamerami przeznaczonymi do montażu wewnątrz budynków oraz takimi, które umożliwiają monitorowanie posesji wokół objętego nadzorem obiektu.

Do montażu wykorzystujemy kamery Piaseczno o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080 p, które gwarantują wysoką jakość oraz ostrość obrazu. Pozwalają na dostrzeżenie z dużej odległości nawet najmniejszych detali – odczytanie numerów tablicy rejestracyjnej czy rozpoznanie twarzy. Nie bez powodu z bogatej oferty wariantów telewizji przemysłowej to właśnie monitoring HD jest najczęściej wybierany przez naszych klientów.

Instalowany przez nas monitoring Piaseczno jest wyposażony w oprogramowanie, które pozwala na śledzenie otoczonego nadzorem obiektu na komputerze lub smartphonie. Montujemy zestawy telewizji przemysłowej najnowszej generacji, które posiadają nie tylko opcję zdalnego podglądu widoku kamer w internecie, ale dają również możliwość zdalnej obsługi i wyszukiwania wybranych nagrań. Znajdujące się w pakiecie rejestratory wykrywają ruch w zasięgu kamer, dzięki czemu mogą nagrywać obraz tylko w sytuacjach, gdy na monitorowanym terenie pojawia się jakaś zmiana. Daje to sporą oszczędność przestrzeni na twardym dysku.Podgląd monitorowanego obiektu na smartphonie, komputerze a także tablecie.

Szczegółowej wyceny montażu dokonujemy po bezpłatnej wizji lokalnej

Przykładowy schemat monitoringu CCTV obiektu szkolnego.Podczas bezpłatnej wizji lokalnej poznajemy potrzeby klienta oraz jego oczekiwania wobec systemu zabezpieczeń wizyjnych. Oglądamy miejsce, które ma być objęte kontrolą kamer i podejmujemy wraz z klientem uzgodnienia dotyczące klasy i parametrów urządzeń dozorowych wchodzących w skład zestawu telewizji przemysłowej. Sugerując wybór optymalnego sprzętu bierzemy pod uwagę rolę jaką ma spełniać oraz kwotę, którą klient jest gotowy przeznaczyć na jego zakup. Podczas wizji lokalnej wybieramy odpowiednie miejsca do rozmieszczenia kamery Grodzisk Mazowiecki oraz poprowadzenia kabli. Profesjonalnie wykonana instalacja jest niezawodna, ale przy tym dyskretna i estetyczna. Po odbyciu wizji lokalnej jesteśmy w stanie przeprowadzić szczegółową kalkulację kosztów związanych z montażem.

Usługę montażu monitoringu świadczymy kompleksowo

Jeśli w Grójcu, Tarczynie, Piasecznie, Żyrardowie lub Grodzisku Mazowieckim jest jakiś budynek lub obszar, o którego bezpieczeństwo chcielibyście Państwo zadbać poprzez montaż monitoringu – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli zdecydujecie się Państwo skorzystać z naszych usług sprawnie przeprowadzimy was przez proces instalacji telewizji przemysłowej krok po kroku. Od ogólnej koncepcji, przez rzetelnie przygotowany projekt, aż po fachowy montaż i konfigurację sprzętu wchodzącego w skład zestawu. Montaż przeprowadzamy z dbałością o to, aby całość dobrze ze sobą współpracowała i funkcjonowała bez zarzutu przez wiele lat.

Sporządzona przez nas wycena systemu ma charakter całościowy. Składa się na nią koszt zakupu niezbędnych urządzeń i materiałów, wykonania instalacji oraz konfiguracji urządzeń. Nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztów.

Nie jesteśmy w stanie Państwu obiecać, że zaproponowany przez nas koszt instalacji systemu telewizji przemysłowej będzie najniższy na rynku. Natomiast z powodzeniem możemy zagwarantować, że cena będzie korzystna biorąc pod uwagę wysoką klasę zastosowanych urządzeń, jak również trwałość i sprawność jak działa nasz monitoring. Grodzisk Mazowiecki oraz okolice Warszawy, to obszar, w którym prowadzimy aktywną działalność. Jeżeli interesuje Państwa monitoring Żyrardów, Grójec, to zapraszamy do współpracy i kontakt pod adresem: ul. Zastacyjna 6j l. 19, Grójec

 

Zobacz więcej z oferty firmy Arnet:
instalacje odgromowe
alarmy Piaseczno
monitoring Grójec
monitoring Piaseczno
monitoring Pruszków
monitoring Żyrardów