Mapa strony

ARNET Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych 

Tel: 790-622-130 

 Email: kontakt@arnetsystem.pl

SATEL to nowoczesne i bardzo inteligentne systemy sygnalizacji włamań i napadu. SatelZapewniamy ich montaż, a także czynności takie jak konserwacja, naprawa oraz modernizacja sprzętu. Technologie te zaspokoją wymagania bezpieczeństwa zarówno małych domowych gospodarstw jak i tych bardziej wymagających przestrzeni w dużych budynkach jak magazyny.

Klawiatura (manipulator), zapewnia liczne rozszerzone funkcje oraz prostą obsługę dokonywaną przez użytkownik a, co pozwala korzystać ze sprzętu efektywnie. Wieloprocesorowe urządzenia z autodiagnozą  zapewniają najwyższy poziom niezawodności, a profesjonalna instalacja systemów alarmowych, daje gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa.

Mikroprocesorowa technologia, rozmyślna architektura magistrali i doskonale współgrające środki komunikacji, sprawiają, że produkty SATEL są idealnym wyborem dla komercyjnych systemów użytkowych.

Całość konstrukcyjna systemów tworzy doskonałe połączenie zaawansowanych technologicznie funkcji ze stylowym wyglądem. Duże ikony na wyświetlaczu oraz diody LED są czytelne i ułatwiają obsługę. W zestawach systemów sygnalizacji dostępne są także sygnalizatory, czujniki, moduły ekspandera czy czytniki.

Zastosowane w urządzeniach diagnozowanie, pomaga w szybki sposób dookreślić rodzaj awarii, co sprawia, że nasi technicy, którzy znajdują się w rejonie miast takich jak Grójec, Tarczyn, Warka, Chynów, Białobrzegi, Piaseczno czy Warszawa są w stanie ekspresowo dotrzeć i szybko naprawić usterkę. Centrala posiada dwa przekaźniki alarmu i sygnalizacji usterek, które współgrają z nadzorowanymi wejściami. Centralna możliwość konfigurowania wejść i wyjść na tych samych złączach jest niewątpliwym numerem jeden wśród zalet urządzenia. 

ZALETY systemów:
– są to inteligentne, sieciowe analogowe centrale alarmowe;
– posiadają możliwość programowanej zmiany konfiguracji zacisków każdego wejścia lub wyjścia;
– umożliwiają konfigurację parametryzacji zacisków;
– są super nowoczesne i bardzo czułe;
– posiadają wyjątkowo niską cenę.

Więcej informacji znajdziesz w kategorii alarmy.